Rrugice tapeti frize, Permasa:80cm, Ngjyra:Bezhe-pana-Kafe, Materiali:PP

Kodi: 14792Rrugica "Frize" me linja elegante të çrregullta. - Si një element dekorues dhe funksional - sjell hijeshi, konturim perfekt hapësinor dhe ngrohtësi në ambientet tuaja të brendshme, falë përbërjes së tij me material të plotë e të shndritshëm. Dekorimi me tapet është mënyra më e mirë për të personalizuar ambientet tuaja me ngjyra plot stil, që harmonizohen me mobiliet, divanet, perdet dhe elementët e tjerë që plotësojnë hapësirat bashkëkohore të brendshme të banimit, të zyrave etj.. I lehtë në pastrim dhe me cilësi të certifikuar, tapeti "Frize" i stilit bashkëkohor me ngjyra ekstravagante krem, bezhe, kafe, sjell në shtëpitë tuaja rehatinë maksimale dhe mundësinë për t'u kombinuar me çdo element tjetër zbukurues.

 • Gjerësia (cm) : 80
 • Gjatesia (cm) : Meter Linear, sipas deshires
 • Trashësia : 10 mm
 • Pesha : 2.5 kg/m²
 • Ngjyra : Bezhe-pana-Kafe
 • Materiali : Polipropilen
 • Stili I produktit : Dizenjo klasike
 • Modeli i Tapetit : Motive
 • Lloji i siperfaqes : Drejte
 • Njesia : Meter linear
 • Materiali i shtresës së pasme : Jutë
 • Lloji artikullit : Punuar me makine
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Rezistente ndaj ujit : JO
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust