Rrugice tapeti hitset, Permasa:80cm, Ngjyra:Bezhe-gri e erret, Materiali:PP

Kodi: 14804Shkrirja interesante e tonaliteteve të ngjyrave gri, bezhë e kafe, i jep hijeshi tapetit "Hit Set". Ngjyra gri e errët e bën këtë tapet lehtësisht të përshtatshëm në ambientet moderne, kurse ajo bezhë dhe kafe i japin mundësi përshtatjes në mjediset klasike. Dhurojini ambienteve tuaja ngrohtësi dhe stil. Zgjidhni rrugicen "Hit Set", sepse një zgjedhje e tillë jua bën më të lehtë kombinimin e aksesorëve të dekorit. Pastrohet lehtë me vakuum, lahet mirë dhe njollat ikin shpejt. Rezistent në ambiente me fluks të madh lëvizjesh. Kontroll cilësie i certifikuar.

 • Gjerësia (cm) : 80
 • Gjatesia (cm) : Meter Linear, sipas deshires
 • Trashësia : 10 mm
 • Pesha : 2.1 kg/m²
 • Ngjyra : Bezhe-gri e erret
 • Materiali : Polipropilen
 • Stili I produktit : Dizenjo klasike
 • Modeli i Tapetit : Motive
 • Lloji i siperfaqes : Drejte
 • Njesia : Meter linear
 • Materiali i shtresës së pasme : Jutë
 • Lloji artikullit : Punuar me makine
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Rezistente ndaj ujit : JO
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust