Kabine dushi harkore 90x90x198.5cm.

Kodi: 21072Kabina e dushit "L'acqua" është një zgjidhje praktike dhe elegante. Forma e saj harkore dhe dyert me rrëshqitje kursejnë hapësirën në banjën tuaj. Xhami i temperuar rrit qëndrueshmërine dhe e bën më të sigurtë këtë kabinë. Korniza e aluminit e bën strukturën solide dhe lehtësisht të montueshme. Xhami transparent blu i kabinës, shton stil dhe hijeshi në ambjentin tuaj duke u kombinuar shumë mirë me aksesorë të tjerë të tualetit.

 • Lloji artikullit : Kabinë dushi
 • Marka : L'acquario
 • Gjatesia (cm) : 90
 • Gjerësia (cm) : 90
 • Lartësia : 185 cm
 • Trashësia : 0.5 cm
 • Materiali : Xham I temperuar
 • Materiali i strukturës : Alumin
 • Ngjyra : Transparente
 • Forma : Harkore
 • Pllake e perfshire : Jo
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust