Grila druri140XL120X35mm/arre

Kodi: 14186Kjo grilë veneciane me cilësi të lartë dhe me ngjyrë Druri Tiku, e cila i shton vlerat drurit natyral, ofron një vështrim klasik që plotëson çdo dekor. Për të arritur një thyerje drite mjaft të këndshme brenda ambientit tuaj, fletat janë bërë nga materiale rezistente ndaj te nxehtit dhe lagështisë, duke i bërë këto grila ideale për të gjitha ambientet e shtëpisë, si; banjo, kuzhina dhe garazhde. Fletat nuk do të prishen apo plasin dhe sigurojnë në mënyrën më të këndshme jetën private kur ato janë të mbyllura. Te kombinuara dhe me perde, ambienti juaj do të marri pamjen e duhur dhe ju do të ndiheni të qetë e të çlodhur.Dizajni dhe funksionaliteti takohen në këtë koleksion te grilave veneciane.

 • Gjatësia : 140 cm
 • Gjerësia : 120 cm
 • Ngjyra : Druri Tiku
 • Materiali : Druri
 • Lloji artikullit : Dekorim të dritares
 • Filtron Dritën : Po
 • Rezistent ndaj Zjarrit : Jo
 • Aksesorët e përfshirë : Po
 • Njesia : Copë
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Qëndrueshmeri ndaj njollave : PO
 • Marka : ALL Blinds
 • Trashësia : 3.5 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust