Divan këndor, djathtas, ELYSSES, strukturë druri, tapiceri tekstili, mustardë, 290x200xH80 cm

Kodi: 240127

Corner sofa, right, ELYSSES, wooden frame, textile upholstery, mustard, 290x200xH80 cm
Best Offer

Produkti nuk është në stok.

105.500 LEK Ishte 118.900 LEK

Ju kurseni 11% ose 13.400 LEK

Divani këndor Elysses me nje dizenjo bashkohore, moderne dhe mahnitëse i veshur me tapiceri tekstili Italian të një densiteti të lartë. Ky divan është bërë në një kornizë të guximshme me mbushje sfungjeri dhe filtri dhe i veshur me tekstil luksoz për atë ndjenjë krejtësisht relaksuese. Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese. I bukur dhe me stil, këndi Elysses siguron një vend të qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t'u ulur dhe relaksuar. Me pamjen mikpritëse dhe komode, ky divan këndor do të jetë elementi kryesor dhe i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes. Kombinim i bërë me gusto krijon një vështrim të ri dhe tërheqës i cili do të shndrisë dhomën tuaj të ndenjes.

  • Materiali i strukturës : Strukturë druri
  • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
  • Ngjyra : Mustardë
  • Krahu i këndit : Djathtas
  • Nevojitet montim : Po
  • Gjerësia : 290 cm
  • Thellësia : 200 cm
  • Lartësia : 80 cm

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust