Furçë tualeti, inoksi, Dia.10xH38 cm

Kodi: 220680

Furça e tualetit është një aksesor i domosdoshëm në ambientin tuaj. Materiali përbërës i mbajtëses është inoks i cili ka qëndrueshmëri të lartë dhe është mjaft rezistent. Mbajtësja e furçës është mjaft praktike për t'u pastruar. Ajo përbëhet nga fije sintetike mjaft të forta të cilat heqin çdo papastërti.

  • Materiali : Inoksi
  • Diametri : 10 cm
  • Lartësia : 38 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust