Kosh mbeturinash, 6.5 lt, PVC, e bardhë, 18x18xH29 cm

Kodi: 220682



Kombinimi perfekt i komoditet, stilit dhe qëndrueshmërisë me kapacitet 6.5 Lt është ideal për familje. Kapaku i heqshëm bën të lehtë pastrimin dhe heqjen e qeseve.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : E bardhë
  • Kapak : Po
  • Kapaciteti : 6.5 lt
  • Gjerësia : 18 cm
  • Thellësia : 18 cm
  • Lartësia : 29 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust