Furçë tualeti, 13x13xH37 cm, plastike, bojëqielli

Kodi: 220702Furça e tualetit është një aksesor i domosdoshëm në ambientin tuaj. Materiali përbërës i mbajtëses është inoks i cili ka qëndrueshmëri të lartë dhe është mjaft rezistent. Mbajtësja e furçës është mjaft praktike për t'u pastruar. Ajo përbëhet nga fije sintetike mjaft të forta të cilat heqin çdo papastërti.

  • Materiali : Plastik
  • Gjatësia : 13 cm
  • Gjerësia : 13 cm
  • Lartësia : 37 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust