Kosh mbeturinash, 7.5 lt, PVC, blu, 21.5x24.5xH33 cm

Kodi: 220705Kombinimi perfekt i komoditet, stilit dhe qëndrueshmërisë me kapacitet 6.5 Lt është ideal për familje. Kapaku i heqshëm bën të lehtë pastrimin dhe heqjen e qeseve.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Blu
  • Kapak : Po
  • Kapaciteti : 7.5 lt
  • Gjerësia : 21.5 cm
  • Thellësia : 24.5 cm
  • Lartësia : 33 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust