Antirrëshqitës vaske, PVC, 54x54 cm

Kodi: 220672Antirrëshqitësit janë zgjidhja perfekte për t'ju dhuruar komfort dhe siguri gjatë larjes sidomos për fëmijët tuaj. GALILEO prezanton antirrëshqitës mjaft cilësor. Materiali përbërës është PVC, një material jo toksik, i butë dhe i qëndrueshëm. Antirrëshqitësi GALILEO me dizenjon e tij elegante përshtatet lehtësisht me çdo dekor të tualetit tuaj.

  • Materiali : Plastik
  • Gjatësia : 54 cm
  • Gjerësia : 54 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust