Furçë tualeti, H35 cm, plastike, (e bardhë)

Kodi: 220695Furça e tualetit është një aksesor i domosdoshëm në ambientin tuaj. Materiali përbërës i mbajtëses është inoks i cili ka qëndrueshmëri të lartë dhe është mjaft rezistent. Mbajtësja e furçës është mjaft praktike për t'u pastruar. Ajo përbëhet nga fije sintetike mjaft të forta të cilat heqin çdo papastërti.

  • Materiali : Plastik
  • Lartësia : 35 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust