Rubinetë, Bideje, Rubinetterie Mariani, Artic, bronzi

Kodi: 220740ARTIC paraqet një dizajn modern, të lehtë dhe të vëmendshëm në detaje, tipike e prodhimeve më të mira Made-in-Itali dhe pasqyra e cilësisë së RUBINETTERIE Mariani. Një propozim elegant dhe ekskluziv për një rubinet me një levë, e cila në sajë të teknologjive moderne të prodhimit është në gjendje të pozicionohet në një varg çmimesh jashtëzakonisht konkurrues. Zgjidhje e përkryer për projekte me një buxhet të cilët nuk duan të heqin dorë nga një mobilim me stil dhe cilësi e lartë. Dizajni unik dhe forma janë bërë të mundur në sajë të brezit të ri të katrixhit Hydromignon 35. Dizajn nga Cristian MAPELLI katrixhi i pajisur me disqe qeramike: Ø35 mm.

  • Mënyra e montimit : Montim në bide
  • Materiali : Bronzi
  • Ngjyra : E kromuar
  • Përfshihet pileta : Po
  • Lidhja me rrjetin : 1/2 "
  • Gjatësia e tubit : 41 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust