Rubinet lavapjate ARTIC, RUBINETTERIE MARIANI, bronz, e kromuar,

Kodi: 220742

60 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


ARTIC paraqet një dizajn modern, të lehtë dhe të vëmendshëm në detaje, tipike e prodhimeve më të mira Made-in-Itali dhe pasqyra e cilësisë së RUBINETTERIE Mariani. Një propozim elegant dhe ekskluziv për një rubinet me një levë, e cila në sajë të teknologjive moderne të prodhimit është në gjendje të pozicionohet në një varg çmimesh jashtëzakonisht konkurrues. Zgjidhje e përkryer për projekte me një buxhet të cilët nuk duan të heqin dorë nga një mobilim me stil dhe cilësi e lartë. Dizajni unik dhe forma janë bërë të mundur në sajë të brezit të ri të katrixhit Hydromignon 35. Dizajn nga Cristian MAPELLI katrixhi i pajisur me disqe qeramike: Ø35 mm.

  • Materiali : Bronzi
  • Ngjyra : E kromuar
  • Lidhja me rrjetin : 1/2"
  • Gjatësia e tubit : 40 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust