Sifon lavamani cilindrik, RUBINETTERIE MARIANI, bronzi, 1"1/4x30 cm + piletë

Kodi: 220751Dizajni me finesë i produkteve MARIANI është gjithashtu i dukshëm në detaje të vogla të përbërësve. Zgjidhje e përkryer për projekte me një buxhet të cilët nuk duan të heqin dorë nga një mobilim me stil dhe cilësi të lartë.

  • Materiali : Bronzi
  • Ngjyra : E kromuar
  • Lidhja : 1'1/4
  • Gjatësia : 30 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust