Sifon lavamani katror, bronzi, RUBINETTERIE MARIANI, , 1"1/4x30 cm + piletë

Kodi: 220752Dizajni me finesë i produkteve MARIANI është gjithashtu i dukshëm në detaje të vogla të përbërësve. Zgjidhje e përkryer për projekte me një buxhet të cilët nuk duan të heqin dorë nga një mobilim me stil dhe cilësi të lartë.

  • Materiali : Bronzi
  • Lidhja : 1"1/4
  • Gjatësia : 30 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust