Rubinetë, Lavamani, Rubinetterie Mariani, bronzi

Kodi: 220753Dizajni me finesë i produkteve MARIANI është gjithashtu i dukshëm në detaje të vogla të përbërësve. Zgjidhje e përkryer për projekte me një buxhet të cilët nuk duan të heqin dorë nga një mobilim me stil dhe cilësi të lartë.

  • Mënyra e montimit : Montim në lavaman
  • Materiali : Bronzi
  • Ngjyra : E kromuar
  • Përfshihet pileta : Po
  • Lidhja me rrjetin : 1/2 "
  • Gjatësia e tubit : 41 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust