Kolltuk tek, LOUVRE, strukturë druri, tapiceri tekstili, verdhë, 135x82xH82 cm

Kodi: 240256Koltuku Luvre është një zgjedhje e shkëlqyer e projektuar posaçërisht që të jetë në gjendje për tu përshtatur në shtëpitë moderne apo ato tradicionale. Ky kolltuk me tapiceri tekstili është i rehatshëm, komod dhe ka një ndjenjë shumë bashkëkohore me pamjen e freskët dhe të pastër. Një kolltuk i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes duke ofruar hapësirë ​​të mjaftueshme për tu ulur.

  • Materiali i strukturës : Strukturë druri
  • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
  • Ngjyra : Verdhë
  • Krahu i këndit : n/a
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 135 cm
  • Thellësia : 82 cm
  • Lartësia : 82 cm

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust