Pastrues tapicerie 200ml

Kodi: 54913Produkti ideal për të hequr njollat nga të gjitha sipërfaqet e tekstileve të tilla si sedilje makine, qilima, panele të dyerve dhe shtroje . Ofron shpejtësi për të eliminuar njollat, yndyrat dhe papastërtitë në përgjithësi duke vepruar në thellësi.

  • Paketimi : 200 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust