Grila veneciane per dritare 145x105x3.5cm Ngjyra: arre e erret, Materiali: druri

Kodi: 14174Kjo grilë veneciane me cilësi të lartë, e cila i shton vlerat drurit me ngjyrë natyral, ofron një vështrim klasik që plotëson çdo dekor. Për të arritur një thyerje drite mjaft të këndshme brenda ambientit tuaj, fletat janë bërë nga materiale rezistente ndaj te nxehtit dhe lagështisë, duke i bërë këto grila ideale për të gjitha ambientet e shtëpisë, si; banjo, kuzhina dhe garazhde. Fletat nuk do të prishen apo plasin dhe sigurojnë në mënyrën më të këndshme jetën private kur ato janë të mbyllura. Te kombinuara dhe me perde, ambienti juaj do të marri pamjen e duhur dhe ju do të ndiheni të qetë e të çlodhur.Dizajni dhe funksionaliteti takohen në këtë koleksion te grilave veneciane.

 • Gjatësia : 105 cm
 • Gjerësia : 145 cm
 • Ngjyra : Arrë e erët
 • Materiali : Druri
 • Lloji artikullit : Dekorim të dritares
 • Filtron Dritën : Po
 • Rezistent ndaj Zjarrit : Jo
 • Aksesorët e përfshirë : Po
 • Njesia : Copë
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Qëndrueshmeri ndaj njollave : PO
 • Trashësia : 3.5 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust