Grila druri160xL140x35mm/vishnje

Kodi: 14196Kjo grilë veneciane me cilësi të lartë dhe me ngjyrë vishnje, e cila i shton vlerat drurit natyral, ofron një vështrim klasik që plotëson çdo dekor. Për të arritur një thyerje drite mjaft të këndshme brenda ambientit tuaj, fletat janë bërë nga materiale rezistente ndaj te nxehtit dhe lagështisë, duke i bërë këto grila ideale për të gjitha ambientet e shtëpisë, si; banjo, kuzhina dhe garazhde. Fletat nuk do të prishen apo plasin dhe sigurojnë në mënyrën më të këndshme jetën private kur ato janë të mbyllura. Te kombinuara dhe me perde, ambienti juaj do të marri pamjen e duhur dhe ju do të ndiheni të qetë e të çlodhur.Dizajni dhe funksionaliteti takohen në këtë koleksion te grilave veneciane.

 • Gjatësia : 160 cm
 • Gjerësia : 140 cm
 • Ngjyra : Vishnje
 • Materiali : Druri
 • Lloji artikullit : Dekorim të dritares
 • Filtron Dritën : Po
 • Rezistent ndaj Zjarrit : Jo
 • Aksesorët e përfshirë : Po
 • Njesia : Copë
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Qëndrueshmeri ndaj njollave : PO
 • Marka : ALL Blinds
 • Trashësia : 3.5 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust