Grila veneciane per dritare 160x140cmx2.5cm Ngjyra: bardhe, Materiali: Alumini

Kodi: 14216Dekoroni zyrën ose shtëpinë tuaj, me pamjen bashkëkohore të grilës veneciane prej alumini. Kjo grilë, bën që drita të transmetohet në ambientin tuaj në një nivel sipas dëshirës dhe i jep një vlerë të madhe ambienteve të banimit apo komerciale. Ngjyra e bardhë me fleta të lëmuara alumini, të cilat janë të përkulshme dhe rezistente, ofrojnë intimitet kur janë të mbyllura. Me mbajtëse çeliku në pjesën e sipërme, që i shton qëndrueshmëri kësaj grile dhe me ngjyra baze lehtësisht të përshtatshme, ofrohet me disa permasa të ndryshme. Ky produkt pastrohet lehtë dhe është rezistent ndaj ujit, që e bën shumë komod produktin, kombinuar me çmimin fantastik.

 • Ngjyra : Bardhë
 • Materiali : Alumin
 • Lloji artikullit : Dekorim të dritares
 • Filtron Dritën : Po
 • Rezistent ndaj Zjarrit : Jo
 • Aksesorët e përfshirë : Po
 • Njesia : Copë
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Qëndrueshmeri ndaj njollave : PO
 • Trashësia : 2.5 cm
 • Gjerësia : 160 cm
 • Gjatësia : 140 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust