Gril alumin160XL140X25mm/bardhe

Kodi: 14225Dekoroni zyrën ose shtëpinë tuaj, me pamjen bashkëkohore të grilës veneciane prej alumini. Kjo grilë, bën që drita të transmetohet në ambientin tuaj në një nivel sipas dëshirës dhe i jep një vlerë të madhe ambienteve të banimit apo komerciale. Ngjyra gri me fleta të lëmuara alumini, të cilat janë të përkulshme dhe rezistente, ofrojnë intimitet kur janë të mbyllura. Me mbajtëse çeliku në pjesën e sipërme, që i shton qëndrueshmëri kësaj grile dhe me ngjyra baze lehtësisht të përshtatshme, ofrohet me disa permasa të ndryshme. Ky produkt pastrohet lehtë dhe është rezistent ndaj ujit, që e bën shumë komod produktin, kombinuar me çmimin fantastik.

 • Gjatësia : 140 cm
 • Gjerësia : 160 cm
 • Ngjyra : Gri
 • Materiali : Alumini
 • Lloji artikullit : Dekorim të dritares
 • Filtron Dritën : Po
 • Rezistent ndaj Zjarrit : Jo
 • Aksesorët e përfshirë : Po
 • Njesia : Copë
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Qëndrueshmeri ndaj njollave : PO
 • Trashësia : 2.5 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust