Panel dushi, me montim në mur, 24.7xH136 cm

Kodi: 20914Paneli i dushit '' Mr.shower '' prezanton dizenjon elegante plot stil që gjallëron tualetin tuaj.Ky panel dushi ofron dy koka dushi statike dhe tëlevizshme , sprucatorë masazhues të levizshëm dhe kontroll individual te ujit. Struktura e panelit montohet në mur duke shtuar stil dhe elegancë në çdo dekor. Shtojini tualetit tuaj panelin '' Mr.shower '' per ta kthyer në një qendër të vërtetë relaksi.

  • Mënyra e montimit : montim në mur
  • Materiali : Inoks
  • Ngjyra : blu
  • Kokë dushi statike : Po
  • Kokë dushi e lëvizshme : Po
  • Koke dushi me hidromasazh : Po
  • Ekrani : Jo
  • Gjerësia : 24.7 cm
  • Lartësia : 136 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust