Rubinetë, Bideje, Krihler, bronzi

Kodi: 21238

Best Offer


1.960 LEK Ishte 2.950 LEK

Ju kurseni 34% ose 990 LEK

Rubineti i bidesë KRIHLER është projektuar për të ofruar cilësi të lartë në një çmim të mirë. Karakteristikat e dizajnit dhe linjat elegante kombinohen me një gamë të gjerë dekoresh tualeti. Ky rubinet bideje prej bronzi garanton qëndrueshmëri afatgjatë. Doreza teke siguron kontrollin e lehtë të temperaturës së ujit dhe presionit. Rubineti i bidesë KRIHLER siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

  • Mënyra e montimit : Montim në bide
  • Materiali : Bronz
  • Ngjyra : E kromuar
  • Përfshihet pileta : Po
  • Lidhja me rrjetin : 3/8 "
  • Gjatësia e tubit : 41 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust