Rubinetë, Bideje, Krihler, bronzi

Kodi: 21274

Best Offer


1.690 LEK Ishte 3.450 LEK

Ju kurseni 51% ose 1.760 LEK

Rubineti I bidesë ‘’Krihler’’ është projektuar për të ofruar cilësi të lartë në një çmim të mirë. Karakteristikat e dizajnit dhe linjat elegante kombinohen me një gamë të gjerë dekoresh tualeti.Ky rubinet bideje prej bronzi garanton qëndrueshmeri afatgjatë. Doreza teke siguron kontrollin e lehtë të temperaturës së ujit dhe presionit. Rubineti I bidesë ‘’Krihler’’ siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

  • Mënyra e montimit : Montim në bide
  • Materiali : Bronz
  • Ngjyra : E kromuar
  • Përfshihet pileta : Po
  • Lidhja me rrjetin : 3/8 "
  • Gjatësia e tubit : 41 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust