Mbajtese sapuni zink + xham.

Kodi: 21901Mbajtësia e sapunit është një aksesor I domosdoshëm në ambjentin tuaj.Materiali përbërës I unazës mbajtëse është zink I cili ka qëndrueshmëri te lartë.Mbajtësja e sapunit është prej qelqi dhe mjaft praktike për tu pastruar.Kjo mbajtëse mund te montohet në cdo pjesë të murit që ju preferoni pasi është e përshtatëshme me cdo dekor tualeti.

  • Lloji artikullit : Mbajtëse sapuni
  • Marka : Rubineta &
  • Materiali : Xham + zink
  • Niveli shkelqimit : Krom
  • Nevoitet montim : Montim në mur
  • Ngjyra : E bardhë
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust