Parket tik solid 600*92*18mm 1 kuti =0.662M2

Kodi: 34640

360 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Ju duhet te jetoni me dyshemene e shtepise suaj cdo dite. Syte tuaj e shikojne cdo mengjes ate; you do te beni shume hapa ne te. Ja pse ju duhet te zgjidhni parket druri lisi per shtepine tuaj. Druri eshte I ngrohte, I bute dhe I pershtatshem. Me parketin e drurit ju shmangni probleme te lidhura me zhurmen, eren e keqe dhe pluhurin

  • Materiali i bazës : Tik
  • Garancia : 360 muaj
  • Perdorimi : Shtrime
  • Gjatësia : 600mm
  • Gjerësia : 92mm
  • Trashësia e pllakës së laminatit (mm) : 18mm
  • Klasi : AB
  • Ambientet e aplikimit : Ambiente te brendshme
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust