Pompa uji Jet automatike 900W.H=42m Q=47 L/min suct= 8m

Kodi: 41150Pompa uji Jet automatike 900W.Pompe uji automatike,me perfomance te larte,e pajisur me veshje plastike me doreze,duke e bene lehtesisht te transportueshme.Keshillohet per perdorim familjar ,eshte e pajisur me kohemates digjital dhe mundesi programimi per fuksionimin sipas deshires pa qene e nevojshme prania juaj.

 • Tipi : Pompa uji Jet automatike 900W
 • Fuqia : 900W
 • Tensioni : 220-240v
 • Kuaj fuqi : 1.2
 • Diametri hyrje,dalje : T
 • Lartësia maksimale (m) : 42
 • Thithja max : 8
 • Prurja max : 3.6
 • Klasi i mbrojtjes : IP44
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
 • Materiali i pompes : Plastike
 • Materiali i helikes : Plastike
 • Temperatura max e ujit : 35
 • Klasi i izolacionit : 155
 • Temperatura max e ambjentit : 40

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust