Pompa uji VORTEX, 370W, 1"x1", Qmax= 40 l/ min, Hmax= 40m, Suct Hmax= 8 m

Kodi: 41162

Vortex Pumps Power(kw):0.37 Power(HP):0.5 Inlet/Outlet:1"x1" Max.Flow(L/min):40 Max.Head(m):40 Max.Suct(m):8
Best Offer

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


3.990 LEK Ishte 5.250 LEK

Ju kurseni 24% ose 1.260 LEK

Pomë uji VORTEX, 370W. Pompë me punim të qetë dhe mjaft ekonomike. E përshtatshme për përdorim familjar dhe më gjerë.

 • Tipi : Pompa uji Vortex 370W
 • Fuqia : 370W
 • Tensioni : 220-240v
 • Kuaj fuqi : 0.5
 • Diametri hyrje,dalje : 1”
 • Lartësia maksimale (m) : 40 m
 • Thithja max : 8
 • Prurja max : 2.4
 • Klasi i mbrojtjes : IP44
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
 • Materiali i pompes : Gize
 • Materiali i helikes : brass
 • Temperatura max e ujit : 35
 • Klasi i izolacionit : 130
 • Temperatura max e ambjentit : 40
 • Kapaciteti : 40 Lt/min

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust