Pompa uji Vortex 750W.1"x1" Qmax=60 l/min Hmax=70m.Suct Hmax=8m

Kodi: 41163Pompa uji Vortex 750W.Pompe me punim te qete dhe mjafte ekonomike,e pershtatshme per perdorim familjar dhe me gjere.

 • Tipi : Pompa uji Vortex 750W
 • Fuqia : 750W
 • Tensioni : 220-240v
 • Kuaj fuqi : 1
 • Diametri hyrje,dalje : 1”
 • Lartësia maksimale (m) : 70
 • Thithja max : 8
 • Prurja max : 3.6
 • Klasi i mbrojtjes : IP44
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
 • Materiali i pompes : Cast iron
 • Materiali i helikes : bronx
 • Temperatura max e ujit : 35
 • Klasi i izolacionit : 130
 • Temperatura max e ambjentit : 40

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust