Pompa uji centrifugale 750W.1"x1" Hmax36m.Qmax 100 L/min

Kodi: 41165Pompa uji centrifugale 750W.Pompe me performance shume te mire dhe me perdorim te gjithanshem, gjeresisht e perdorshme ne industri dhe bujqesi fale karakteristikave te saj dhe prurjes ne raport me kategorite e tjera te pompave.

 • Tipi : Pompa uji centrifugale 750W
 • Fuqia : 750W
 • Tensioni : 220-240v
 • Kuaj fuqi : 1
 • Diametri hyrje,dalje : 1”
 • Lartësia maksimale (m) : 36
 • Thithja max : 8
 • Prurja max : 6
 • Klasi i mbrojtjes : IP44
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
 • Materiali i pompes : Cast iron
 • Materiali i helikes : Stainless steel
 • Temperatura max e ujit : 40
 • Klasi i izolacionit : 130
 • Temperatura max e ambjentit : 40

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust