Pompa uji centrifugale shumeshkallesh 1100W.Hmax45m.Qmax 90 L/min

Kodi: 41166Pompa uji shumeshkallesh 1100W.Pompe me performance shume te mire dhe me perdorim te gjithanshem, gjeresisht e perdorshme ne industri dhe bujqesi fale karakteristikave te saj dhe prurjes ne raport me kategorite e tjera te pompave.

 • Tipi : Pompa uji shumeshkallesh 1100W
 • Fuqia : 1100W
 • Tensioni : 220-240v
 • Kuaj fuqi : 1.47
 • Diametri hyrje,dalje : 1”
 • Lartësia maksimale (m) : 45
 • Thithja max : 8
 • Prurja max : 3.6
 • Klasi i mbrojtjes : IP44
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
 • Materiali i pompes : Cast iron
 • Materiali i helikes : Plastike
 • Temperatura max e ujit : 60
 • Klasi i izolacionit : 130
 • Temperatura max e ambjentit : 40

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust