Pompa uji Jet me pompim paraprak 450W.Hmax38m.Qmax 40 L/min

Kodi: 41167Pompa uji Jet 450W.Pompa uji per kopsht dhe jo vetem ,me performance te larte ,te qeta gjate punes,shume ekonomike dhe lehtesisht te transportueshme.

 • Tipi : Pompa uji Jet 450W
 • Fuqia : 450W
 • Tensioni : 220-240v
 • Kuaj fuqi : 0.6
 • Diametri hyrje,dalje : 1”
 • Lartësia maksimale (m) : 38
 • Thithja max : 9
 • Prurja max : 2.4
 • Klasi i mbrojtjes : IP44
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
 • Materiali i pompes : Cast iron
 • Materiali i helikes : Stainless steel
 • Temperatura max e ujit : 40
 • Klasi i izolacionit : 130
 • Temperatura max e ambjentit : 40

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust