Kuti magazinimi, CURVER KNIT, polipropilen, moka, 17.5x25xH14 cm, 3 lt

Kodi: 221140Pyesin veten se ku të ruani sendet tuaja në shtëpi? Kjo kuti me një linjë të re të frymëzuar nga trendi në modë, është një alternativë e përkryer. Si dhe kjo kuti mund te perdoret dhe per organizimin e lodrave të fëmijëve tuaj. Për lehtësi kapjen, levizjen e kutise, kjo kuti eshte e pajisur me doreza të rehatshme.
Dizajn i ri inovativ, i frymëzuar nga nostalgjia e tekstileve te thurur. Koshat apo kutite te linjes CURVER qe te japin idene e ratan i thurur jo vetem qe jane nje element praktik per lavanderine tuaj apo ne vendet e tjera ku mund t'i perdorni por ato i japin dhe nje hijeshi tjeter ambjentit, shtepise suaj.

  • Materiali : Polipropilen
  • Ngjyra : Moka
  • Kapak : Jo
  • Dorezë : Po
  • Gjerësia : 17.5 cm
  • Thellësia : 25 cm
  • Lartësia : 14 cm
  • Kapaciteti : 3 lt
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust