Kosh magazinimi, CURVER KNIT, polipropilen, blu hapur, Øx23.9xH27 cm, 7 lt

Kodi: 221143

Storage basket, CURVER KNIT, polypropylene, misty bluee, Dia.x23.9xH27 cm, 7 lt
Best Offer


425 LEK Ishte 525 LEK

Ju kurseni 19% ose 100 LEK

Mbajeni shtëpinë tuaj të pastër dhe të rregullt me këtë shportë magazinimit KNIT 7L. Ky kosh eshte i pajisur me doreza të rehatshme, është bërë nga plastike cilesore dhe ka një dizajn të bukur qe i shton stil shtëpisë suaj.
Dizajn i ri inovativ, i frymëzuar nga nostalgjia e tekstileve te thurur. Koshat apo kutite te linjes CURVER qe te japin idene e ratan i thurur jo vetem qe jane nje element praktik per lavanderine tuaj apo ne vendet e tjera ku mund t'i perdorni por ato i japin dhe nje hijeshi tjeter ambjentit, shtepise suaj.

  • Materiali : Polipropilen
  • Ngjyra : Blu hapur
  • Kapak : Jo
  • Dorezë : Po
  • Gjerësia : 23.9 cm
  • Lartësia : 27 cm
  • Kapaciteti : 7 lt
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust