Kosh rrobash, 57 lt, KNIT, PVC, blu hapur, 34x45xH61 cm

Kodi: 221119

Laundry basket, 57 lt, KNIT, PVC, light blue, 34x45xH61 cm
Best Offer


2.250 LEK Ishte 2.950 LEK

Ju kurseni 24% ose 700 LEK

Ky kosh rrobash KNIT 57 Lt është ideale për ruajtjen dhe organizimin e lavanderise në banjo, dhomë gjumi apo shërbimeve në një mënyrë elegant dhe praktike.
Dizajn i ri inovativ, i frymëzuar nga nostalgjia e tekstileve te thurur. Koshat apo kutite te linjes CURVER qe te japin idene e ratan i thurur jo vetem qe jane nje element praktik per lavanderine tuaj apo ne vendet e tjera ku mund t'i perdorni por ato i japin dhe nje hijeshi tjeter ambjentit, shtepise suaj.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Blu hapur
  • Kapak : Po
  • Kapaciteti : 57 lt
  • Gjerësia : 34 cm
  • Thellësia : 45 cm
  • Lartësia : 61 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust