Kosh rrobash, 40 lt, KNIT, PVC, lejla, 38.5x59.5xH27 cm

Kodi: 221125Ky kosh rrobash KNIT 40 Lt është ideale për ruajtjen dhe organizimin e lavanderise në banjo, dhomë gjumi apo shërbimeve në një mënyrë elegant dhe praktike.
Dizajn i ri inovativ, i frymëzuar nga nostalgjia e tekstileve te thurur. Koshat apo kutite te linjes CURVER qe te japin idene e ratan i thurur jo vetem qe jane nje element praktik per lavanderine tuaj apo ne vendet e tjera ku mund t'i perdorni por ato i japin dhe nje hijeshi tjeter ambjentit, shtepise suaj.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Lejla
  • Kapak : Jo
  • Kapaciteti : 40 lt
  • Gjerësia : 38.5 cm
  • Thellësia : 59.5 cm
  • Lartësia : 27 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust