Kosh rrobash, 39 lt, INFINITY, PVC, e bardhë, 39x59xH27 cm

Kodi: 221128Ky kosh rrobash INFINITY nuk kërkon një qese shtesë për të mbrojtur rrobat qe do vendosen ne te.
Dizajn i ri inovativ, i frymëzuar nga nostalgjia e tekstileve te thurur. Koshat apo kutite te linjes CURVER qe te japin idene e ratan i thurur jo vetem qe jane nje element praktik per lavanderine tuaj apo ne vendet e tjera ku mund t'i perdorni por ato i japin dhe nje hijeshi tjeter ambjentit, shtepise suaj.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : E bardhë
  • Kapak : Jo
  • Kapaciteti : 39 lt
  • Gjerësia : 39 cm
  • Thellësia : 59 cm
  • Lartësia : 27 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust