Grumbullues uji ne forem rrethi Diametri 125

Kodi: 57064Grumbullues uji 170mm. Perdoret per te grumbulluar dhe mbajtur ujin e gotave 170mm gjate procesit te shpimit ne beton apo tulle. Ajo ben te mundur ftohjen e gotes gjate punes dhe avancimin e shpimit.

  • Përmasa : 170mm
  • Marka : DEWALT
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust