Grumbullues uji ne forme rrethi Diametri 215

Kodi: 57073Grumbullues uji 260mm. Perdoret per te grumbulluar dhe mbajtur ujin e gotave 260mm gjate procesit te shpimit ne beton apo tulle. Ajo ben te mundur ftohjen e gotes gjate punes dhe avancimin e shpimit.

  • Përmasa : 260mm
  • Marka : DEWALT
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust