Drite Sinjalizuese 36V

Kodi: 57168

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Drita ofron shkathtësi dhe komoditet si një elektrik dore me qafën fleksibël për drejtime te ndryshme, e lehte dhe dezajn kompakt - mban karikim deri ne 8 ore pune me bateri 36V Li-lon. Kënd te gjere me reflektor metalike dhe llambë ksenon për shkëlqimin më të madh.- Mund të përdoret pa këmbë.

  • Voltazhi i baterisë : 36 V
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust