Kapëse morset për fresibël

Kodi: 59591Fllanxhë për kapjen e disqeve në fresibël. Përdoret për të gjithë llojet e fresiblave me diametër nga 115-230 mm. E ndërtuar me çelik special dhe të qëndrueshëm.

  • Materiali : Celik
  • Marka : BOSCH
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust