Rrugice Shagi Malaidori, Përmasa:70cm, Ngjyra:Gri, Materiali:Poliester

Kodi: 19957Detaji eshte ai qe ben diferencen trajtojini ambjentet tuaja me te dashura me element te vecante qe do ta benin ate autentik, interesant, te vecante do ti jepnin atij stil dhe tendence por njekohesisht do ti jepnin ngjyrimet e tradicionales. Tregohuni inteligjent beni zgjedhjen e duhur dhe ekonomike duke blere tapetin SHAGI MALAIDOR me ngjyre gri me nuanca. Ai mund te jete lehtesisht i kombinueshem me ngjyren VENGE, ROVER, te zeze, te bardhe. Thurja e ketij tapeti eshte e nje cilesie te larte e cila nuk lejon shkeputjen e fijeve nga baza kjo siguron jetegjatesi. Fijet 100% poliestër me kombinim fije te holle dhe te trashe si dhe baza dhe baza 100% pambuku natyral i shtojne cilesine dhe jetegjatesine tapetit SHAGI MALAIDOR. Kontrolli i cilesise eshte i certifikuar

 • Gjerësia : 70cm
 • Gjatësia : Sipas kerkeses
 • Lartësia : 30mm
 • Ngjyra : Gri
 • Materiali : Poliester
 • Pesha : 3.5 kg m²
 • Stili I produktit : Moderne
 • Modeli i Tapetit : Miksuar Fije e holle & fije malaidori
 • Lloji i siperfaqes : Me fije
 • Njesia : Copë
 • Materiali i bazës : Pambuku
 • Lloji artikullit : Punuar me dore
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Rezistent nga uji : PO
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust