Silikon sanitar, Ceresit CS 25, 280ml, antimyk Terra

Kodi: 62671Silikon sanitar 280 ml ngyre kafe e erret. Përdoret për mbushjen (fugaturave) e bashkimeve ne ambjente me lageshti te madhe si banjo, kuzhine etj. Eshte silikon kunder mykut, elastik, rezistent ne plasaritje dhe tkurrje, rezistente ndaj kimikateve, ndryshimit te ngjyres dhe temperaturave të larta, rezistent ndaj rezeve UV.

  • Paketimi : 280 ml
  • Ngjyra : Kafe e erret
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust