Mbulesë tavoline, PVC, e bardhë, 140 cm

Kodi: 770354Mbulesa e tavolines e perbere nga nje shtrese shume cilesore e plastifikuar "PVC" ne shtresen e siperme me dizenjo shume te pastra dhe mjaft te embel te frutave, ngjyra mjaft te lehta e relaksuese, percodren per cdo ambient duke qene shume funksionale, si per mbrojtje te tavolines ashtu dhe dekorim. Kjo mbulese e cila shitet me meter linear mund te lahet deri ne 30 °C dhe mund te hekuroset me nje temperature shume te ulet. gjeresia 140 cm eshte shume e pershtateshme per te gjitha standartet e tavolionave te ngrenies.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : E Bardhë
  • Gjerësia : 140 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust