Grilë FUEGO, XJ-12205

Kodi: 49685Për një gatim plot shije, pa yndyrna të tepërta dhe gatime të shëndetshme, kjo grilë do të ishte një zgjidhje e shkëlqyer.

  • Tipi : Grile
  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 1800W
  • Zona e gatimit : 2
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust