Rubinetë, Lavamani, HANSGROHE, Metris S, bronzi

Kodi: 221529Runbineti i lavamanit Metris S është i pajisur zvogelues RUBIT te rrjedhjes se ujit. Uji është i pasuruar me ajër, duke e bërë rrjwedhje te ujit të butë. Zvogeluesi RUBIT i integruar kufizon rrjedhën e ujit me rreth 50% pa asnjë humbje të performancës dhe efektshmerise se ujit. Temperatura maksimale e dëshiruar mund të jetë e paracaktuar në sajë të funksionit të sigurisë. Lidhësit fleksibël me furnizimin me ujë të nxehtë dhe të ftohtë e bëjnë instalimin lehtë.

  • Mënyra e montimit : Montim në Lavaman
  • Materiali : Bronzi
  • Ngjyra : E kromuar
  • Përfshihet pileta : Po
  • Lidhja me rrjetin : 3/8 "
  • Gjatësia e tubit : 50 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust