Pastrues spray

Kodi: 86638Ky produkt perdoret per pastrimin higjienik te të gjitha sistemeve të ajrit të kondicionuar. Neutralizon komponimet organike dhe inorganike. Pastron të gjitha sipërfaqet dhe i vesh me një film mbrojtëse. Heq aromat e pakëndshme dhe të padëshiruara. Ndikon

  • Tipi : Pastrues spray
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust