Ndriçues i varur BRENDA, E27, 1x60W, Dia.27xH110 cm

Kodi: 22251Me strukturën metalike dhe me qelqin opal në formë sferike, ndriçuesi i varur BRENDA i EGLO është një ndriçues i cili adaptohet lehtësisht me çdo objekt tjetër dekorues të ambienteve tuaja të brendshme. Dizajni fin dhe elegant do t'i shtonte bukurinë dhe hijeshinë çdo ambienti modern.

 • Tipi : Ndricues I varur
 • Fuqia : 1x60W
 • Tensioni : 230V
 • Gjatësia : 26cm
 • Lartësia : 110cm
 • Diametri : 26cm
 • Lloji i portollambës : E27
 • Mënyra e lidhjes me rrjetin : Në rrjet
 • Reostat : Po
 • Stili : Modern
 • Përfshin llambat : Jo
 • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Të brendshme
 • Numri i llambave : 1
 • Materiali : Qelq
 • Lartësia e regjistrueshme : Po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust