Varëse rrobash set 3 copë, metalike, argjendi, 28xH10 cm

Kodi: 210751Organizoni dollapin tuaj me stil me varësen e rrobave . Varni kostumet tuaja, xhaketat, pantallonat, bluzat dhe më shumë me këto varëse rrobash.

  • Materiali : Metalike
  • Ngjyra : Argjendi
  • Paketimi : 3
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 28 cm
  • Lartësia : 10 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust